Bünyesinde 3 Marka Bulunan

“Kahve Diyarı Grubu” Üyesidir

Bu Diyar Ailen,  sloganı ile 2005 yılında İzmir’deki ilk şubesiyle Marka hikayesi başlayan Kahve Diyarı, bugün Türkiye genelinde 33 ilde 100’den fazla lokasyonda, 3 farklı markasıyla misafirlerine hizmet veriyor. Edirne’den Kars’a ülkemizin dört bir yanındaki mağazalarımızda, misafirlerimize kaliteli hizmeti sunmak en büyük amacımız ve motivasyon kaynağımız.

Mağazalarımızda sattığımız ve servis ettiğimiz tüm kahve, pasta, dondurma, unlu mamül ve tatlı çeşitlerini kendi üretim tesisimizde anne eli hassasiyeti ile üretiyoruz. Manisa Akhisar’da bulunan 5000 m2’lik üretim tesisimiz, bizleri sektörümüzdeki zincirlerden ayıran en büyük farkımız.

2014 yılında ‘’Alice Harikalar Diyarı’’ nda masalından esinlenerek hazırladığımız reklam filmiyle Türkiye’de ulusal televizyon kanallarında reklam veren ilk kahve zinciri olmanın heyecanını yaşadık. 2015 yılında Türkiye Basketbol Ligi Ana Sponsoru olarak kahve pazarının en hareketli oyuncusu olmaya aday olduğumuzu belirttik.

Hale Patisserie markamız ile 2019 yılında özlenen geleneksel pastane kültürünü günümüze uygun yorumumuzla birleştirdik. Hedefimiz, unutmaya yüz tutmuş olan eski lezzetleri ve özlenen ambiyansı yaratmak oldu.

2020 yılında grup markalarımız içerisinde özel bir yere sahip olan Şerbet markamızı yarattık. “Tadı tam fiyatı noksan’’ sloganıyla uzun yıllardır altyapısını çalıştığımız konseptimizin en büyük özelliği baklavanın son pişiminin mağazada yapılması.

Kahve Diyarı Grubu olarak; Ülkemizin ve Dünya’nın içinde bulunduğu bu olağanüstü pandemi sürecinde ilk günden itibaren tüm adımları titizlikle uygulamaya başladık ve gerekli tüm önlemleri aldık. Ruhen sıkı sıkı, bedenen mesafeli olduğumuz bu dönemde, BenimDiyarım.com e-ticaret sitemizi hizmete açtık. Geleneklerimizi çocukluk anılarımız ile harmanlayarak bugüne hatta geleceğe taşıdığımız  lezzetli markalarımıza inovasyon katmaya devam ediyoruz. Alternatif, farklı, yaratıcı ve oldukça lezzetli markalarımızın gücünü ve geniş ürün yelpazemizi www.benimdiyarim.com’da birleştirdik.

Kahve Diyarı’nın enfes kahve çeşitleri, Hale Patisserie’nin taptaze kurabiyeleri ve Şerbet’in bol fıstıklı baklavalarıyla evlerinize misafir olmaya geliyoruz.

Çok yakın bir zamanda Anadolu’nun en halis, en özgün lezzetlerini de diyarından getirerek sizlerle buluşuyor olacağız.

Çocukluğumuzdan geleceğe sürdürülebilir lezzetler ile,

Bu Diyar Senin Ailen, Ailemiz...

Bu Diyar Hepimizin.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR